نمایش 1–8 از 249 نتیجه

آبی
سرمه ای
سفید
سیلور
کرم
گردویی
گلبهی

فرش 1200 شانه کلکسیون ماردین – کد DBA06

700,000 تومان16,900,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرش 6 متری

فرش ۶ متری

فرش کوچک با سایز هایی مانند فرش 6 متری عموما برای استفاده در فضا هایی بجز حال و پذیرایی و فضاهای خانگ بزرگ استفاده میشود. فرش 6 متری مانلی با ابعاد 2 متر در 3 متر یکی از زیباترین و ریزبافت ترین فرش هایی است که میتوانید در بازار فرش ایران بیابید. فرش های 6 متری عموما همانطور که گفتیم برای استفاده در اتاق خواب، یا آشپزخانه استفاده میشوند. اگر میخواهید درباره فرش 6 متری بیشتر بدانید پس حتما این مطلب را تا انتها در سایت فرش مانلی دنبال کنید، ما در ادامه در مورد قیمت فرش 6 متری، خرید آن و انواع فرش 6 متری از جمله فرش آشپزخانه 6 متری و فرش 6 متری اتاق خواب صحبت کردیم.

خرید فرش ۶ متری

خرید فرش همیشه یکی از جذابترین انتخاب ها برای خانه جدید یا در مرحله تغییر دکوراسیون است. دکوراتیو خود را به راحتی میتوانید با انتخاب یک فرش زیبا با طراحی جذاب و دلنشین تکمیل کنید. فرش ها امروزه در انواع ابعاد مختلفی تولید میشوند اما ابعاد فرش 6 متری برابر با 2 متر در 3 متر می باشد و با این ابعاد در فرش مانلی بافته میشود. خرید فرش 6 متری انتخابی صحیح برای مکان های متوسط و یا کوچک است.

قیمت فرش ۶ متری

قیمت فرش 6 متری در مانلی بر اساس قیمت های رقابتی و بسیار منصفانه و با توجهی به کیفیت بالای این فرشهای دستبافت گونه تعیین شده است و نگرانی از بابت قیمت فرش 6 متری در خرید از مانلی نداشته باشید. فرش های تولید شده در شرکت فرش مانلی در انواع ریزبافت دستبافت گونه تولید میشوند و از کیفیت و زیبایی بسیار زیادی برخوردارند. همچنین این فرش ها بصورت هایبالک یا گل برجسته تولید شده اند و زیبایی دوچندان طراحی را در گل برجسته بودن بیشتر نشان می دهند.

انواع فرش ۶ متری

فرش های 6 متری شرکت فرش مانلی در انواع 1500 شانه، فرش 1200 شانه و 700 شانه تولید میشوند. همچنین برخی از طرح های فرش مدرن مانلی نیز در ابعاد 6 متری تولید میشوند که میتوانید از سایت با انتخاب فرش مدرن آنها را پیدا کنید. در ادامه در مورد قیمت انواع فرش 1500 شانه تا مدرن فرش مانلی توضیح دادیم که امیدواریم این توضیحات برای شما مفید فایده باشد.

قیمت فرش ۶ متری مدرن

قیمت فرش مدرن در شرکت فرش مانلی تفاوت چندانی با سایر فرشها ندارد اما شاید بهتر باشد بدانید که شرکت فرش مانلی با داشتن یک تیم طراحی فرش حرفه ای و مدرن بصورت دوره های شش ماهه یا سالانه اقدام به طراحی و عرضه فرش هایی با طراحی های جدید میکند. آخرین کلکسیونی که فرش مانلی تولید کرده است کلکسیونی از فرش مدرن است که بزودی در سایت معرفی خواهد شد.

قیمت فرش ۶ متری کاشان

کاشان به عنوان برند فرش ماشینی ایران یکی از شهرهای توریستی ایران مرکزی است که با داشتن شرکت های فرش ماشینی بسیار قطب صنعت فرش ایران است. فرش های شرکت فرش مانلی در کارخانه فرش جاده راوند کاشان تولید و تحت برند مانلی عرضه میشوند. بنابر این از این نظر که قیمتی که میگیرید قیمت فرش 6 متری کاشان است نگرانی نداشته باشید، شما از خود شرکت تولیدکننده فرش در کاشان به خرید خود می پردازید.

قیمت فرش ۶ متری ۱۵۰۰ شانه

همانطور که برایتان گفتیم فرش 1500 شانه یکی از تولیدات فرش مانلی است که میتوانید با خرید آن خانه خود را مفروش نمایید. فرش 1500 شانه از زیبایی و ظرافت بسیار بالایی برخوردار است و شما میتوانید با مشاهده یکی از این فرش ها در نمایشگاه فرش ما در کاشان به ظرافت و زیبایی بی بدیل این فرش های دستبافت گونه پی ببرید. اگر از نظر قیمت فرش 6 متری 1500 شانه سوالاتی دارید میتوانید با مشاهده قیمت فرش ها و همچنین تماس با واحد بازرگانی ما سوالات خود را مطرح کنید. قیمت فرش ها در مانلی از قیمت فرش درب کارخانه پیروی می کند و قیمت بسیار مناسبی دارد.

قیمت فرش ۶ متری ۱۲۰۰ شانه

فرش مانلی با تولید فرش 1200 شانه ریزبافت سعی در افزایش سطح کیفیت فرش های بافته شده خود کرده است. فرش 1200 شانه بافته شده در فرش مانلی دارای ویژگی های فرش دستبافت گونه، ظرافت بالا و زیبایی بی بدیل است. در مورد قیمت این فرش ها نیز میتوانید با مشاهده دسته بندی فرش 1200 شانه مانلی و سپس پرسش سوالات خود به قیمت عمده یا تخفیفی مدنظر خود از واحد بازرگانی مانلی برسید اما در کل نگرانی از بابت قیمت نداشته باشید. شما از کارخانه فرش کاشان اقدام به خرید کرده اید.

قیمت فرش ۶ متری ۷۰۰ شانه

قیمت فرش های 700 شانه همانطور که باید بدانید نسبت به 1200 و 1500 شانه از مبلغ پایینتری برخوردار است، فرش های 700 شانه مانلی نیز از کیفیت خوبی برخودار است اما به پای فرش های ریزبافت 1200 شانه و 1500 شانه نمیرسد اما اگر بخواهیم در مورد قیمت آنها بگوییم بایستی گفت قیمتی بسیار اقتصادی و مناسب دارند و به راحتی میتوانید به خرید یک تخته فرش 700 شانه از فرش مانلی کنید.

جمع بندی

فرش مانلی تولید کننده انواع فرش های 6 متری در ایران است، در این مطلب سعی در معرفی انواع فرش های 6 متری در بازار ایران به شما داشتیم. در مورد قیمت فرش 6 متری کاشان، فرش 6 متری مدرن و انواع فرش مدرن 6 متری 1500 شانه و 1200 شانه گفتیم، اگر هنوز هم در مورد فرش های 6 متری مانلی سوالاتی دارید میتوانید در بخش کامنت محصولات سوالات خود را بپرسید یا با تماس با واحد بازرگانی مانلی سوال خود را پاسخ یابید.