نمایش 1–8 از 107 نتیجه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرش اتاق خواب

فرش اتاق خواب

قیمت فرش اتاق خواب

قیمت فرش اتاق خواب بطور عمومی نسبت به سایر فرش ها تفاوتی ندارد و هم قیمت با فرش های 1500 شانه و 1200 شانه تولید و قیمت گذاری میشود. شما میتوانید برای مشاهده قیمت فرش اتاق خواب محصولات بالای این محتوا را مشاهده و بررسی فرمایید. قیمت فرش در مانلی بصورت رقابتی و با قیمت بسیار مناسب گذاشته می شوند که مشتریان گرامی به راحتی تنها اقدام به انتخاب فرش مورد نظر خود و انتخاب ابعاد و خرید خود داشته باشند.

امکان خرید قسطی فرش نیز یکی از امکانات مالی ویژه فرش مانلی است که میتوانید با استفاده از این امکان اقدام به خرید قسطی فرش با قیمتی مناسب از فروشگاه ما داشته باشید.

خرید فرش اتاق خواب

خرید فرش برای اتاق خواب همیشه یکی از انتخاب های سخت بوده است. اتاق خواب به همانند فرش حال و پذیرایی نیست و تفاوت های محیطی و کاربردی بسیاری دارد بنابر این بسیاری به دنبال خرید فرش های فانتزی اتاق خواب یا فرش مدرن برای اتاق خواب هستند. فرش مانلی با عرضه بهترین فرش مدرن و نئو کلاسیک (وینتیج) دست شما را در انتخاب فرش باز گذاشته و میتوانید با خیال راحت تنها از بین طرح های مختلف فرش ما به انتخاب فرش مورد نظر خود بپردازید و به خرید فرش اتاق خواب مورد نظر خود بپردازید.

در ادامه این مطلب ما در فرش مانلی در مورد انواع فرش اتاق خواب صحبت کردیم.

انواع فرش اتاق خواب

انتخاب یک فرش برای اتاق خواب همیشه سلیقه ای است و بایستی طرح های مختلف فرش، نقشه های مختلف و رنگ های مختلف را بررسی کرد و از بین تعداد زیادی طرح و نقش و رنگ طرحی که مورد پسند است را انتخاب و خریداری کرد. به همین دلیل هم برای راحت تر شدن انتخاب شما ما فرش های اتاق خواب را به دو دسته زیر تقسیم کردیم و در مورد هریک و تفاوت آنها در طراحی و نقش و رنگ صحبت کردیم.

فرش اتاق خواب فانتزی و مدرن

انتخاب فرش مدرن و یا فانتزی اولین انتخاب بسیاری برای خرید یک فرش اتاق خواب هست. فرش های اتاق خواب بایستی متفاوت، زیبا و در عین حال شیک باشند. به همین دلیل نیز انتخاب فرش های مدرن انتخابی بسیار خوب است. فرش مدرن در فرش داریوش در انواع طرح های جدید و جوان پسند و با انواع رنگ و تنوع رنگی و نقشه ها بافته شده است.

فرش اتاق خواب نئو کلاسیک

فرش های نئوکلاسیک درواقع طرح هایی از فرش ها هستند که مابین فرش های سنتی قدیمی تر و فرش های مدرن و جدید هستند و مایه هایی از سنتی بودن را در کنار مدرن بودن دارند. به فرش های وینتیج یا کهنه نما نیز نئو کلاسیک گفته میشود.