فرش ارزان قیمت

امروزه بخاطر شرایط اقتصادی مردم به دنبال فرش های ارزان قیمت اما با کیفیت هستند و بسیاری از نام های تجاری نا معتبر اقدام به تولید فرش های ارزان قیمت و روانه کردن این محصولات به بازار نموده اند. این کار به دو صورت انجام می پذیرد، روش اول به این صورت است که برای بافت فرش از مواد اولیه بی کیفیت استفاده میکنند به همین دلیل قیمت نهایی فرش بسیار کمتر از فرش های تولید شده توسط نام های تجاری معتبر است؛ روش دومی که برای تولید فرش ارزان قیمت استفاده می شود این است که در زمان بافت فرش به جای استفاده از حد معمول نخ آکریلیک برای بافت خاب فرش مقدار کمتری به کار می رود.

به همین دلیل وقتی صحبت از فرش ارزان قیمت به میان می آید ممکن است در ذهن خواننده کلمه ارزان قیمت همراه با کالا و محصول بی کیفیت تصویر سازی شود، اما در مورد فرش مانلی و دیگر نام های تجاری معتبری که در بازار وجود دارد واقعیت متفاوت است. شرایط و دلایل متعددی بر قیمت گذاری فرش های ارزان قیمت موثر است که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

اولین سوالی که در زمان خرید فرش ممکن است از خود بپرسید این سوال است که از کجا می توانیم فرش ارزان قیمت تهیه کنیم؟ و یا اینکه چه فرش هایی به چه طرح هایی ممکن است قیمت کمتری داشته باشد؟ برای پاسخگویی به این سوال ها و پیدا کردن جواب ممکن است وقت کافی نداشته باشید، به همین دلیل خرید و مقایسه قیمت ها در فروشگاه های اینترنتی معتبر مثل فرش مانلی، این کار را برای شما هموطنان عزیز آسان نموده است و شما می توانید 24 ساعت شبانه روز به صورت غیر حضوری از فروشگاه اینترنتی دیدن کرده، طرح های مورد نظر خود را انتخاب و قیمت ها را مقایسه نمایید و در آخر خرید لذت بخشی را تجربه نمایید.

فرش ارزان 700 شانه

فرش های 700 شانه از پرفروشترین فرش های تولید شده در بازار فعلی صنعت فرش ماشینی می باشد، فرش های 700 شانه با کیفیت های مختلفی عرضه می شود .شاید مهم ترین دلیل انتخاب فرش 700 شانه در بین مردم را بتوان ضخامت این محصول بیان کرد. ضخامت فرش های 700 شانه حدودا یک سانتی متر می باشد که این ضخامت برای فرش های 1200 شانه حدودا 6 میلی متر می باشد.

عامل دومی که در خرید فرش 700 شانه و محبوبیت آن تاثیر بسیاری گذاشته است قیمت بسیار مناسب این فرش است. فرش 700 شانه قیمت بسیار مناسب تری نسبت به فرش 1200 و 1500 شانه دارد و به همین دلیل خرید آن اقتصادی تر از فرش های ریزبافت است. فرش 700 شانه در واقع پر فروش ترین فرش بازار فرش ایران است که در این بخش به 2 دلیل اصلی محبوبیت فرش 700 شانه که یکی قیمت ارزان فرش و دیگری ضخامت و نخ خاب زیاد فرش و گرم تر بودن است اشاره داشتیم.

فرش ارزان 1200 شانه

ضرب المثلی وجود دارد که بیان می کند هر ارزانی بی دلیل نیست. اما این ضرب المثل برای فرش های ارزان قیمت فرش مانلی صادق نیست. فرش مانلی با حذف واسطه ها و فراهم کردن خرید اینترنتی برای هموطنان عزیز و امکان خرید حضوری از درب کارخانه توانسته است بدون لطمه زدن به کیفیت محصول، فرش 1200 شانه را در کارخانه فرش مانلی را با کمترین میزان حاشیه سود و به قیمت درب کارخانه به مشتریان خود عرضه نماید.

کارخانه های فرش به دلایل متعددی اقدام به تولید فرش ارزان قیمت می کنند؛

به عنوان مثال:

  • برای کمک به زلزله زدگان
  • مناسب برای مساجد
  • مناسب برای هتل ها
  • مناسب جهت مدارس
  • خوابگاه های دانشجویی

فرش های ارزان قیمت حجم زیادی از سفارشات را به خود اختصاص می دهند بطوری که خریدارانی که قصد خرید فرش با قیمت پایین و مناسب را دارند به دنبال فرش ارزان قیمت و خرید آن هستند. اگر شما این فرش ها را از کارخانه تولیدکننده فرش خریداری نمایید قیمت این محصول بسیار به صرفه و اقتصادی است. پیشنهاد ما برای کسانی که قصد خرید فرش داشته و می خواهند فعلا هزینه نسبتا کمی را برای خرید فرش داشته باشند، خرید فرش از درب کارخانه است.

قیمت فرش 6 و 12 متری ارزان

فرش 6 متری ارزان، مناسب ویلا و یا مکان هایی که نیاز به فرش های گران قیمت ندارد و یا فعلا قصد ندارند هزینه زیادی برای فرش پرداخت نمایند. به همین دلیل این افراد می توانند فرش 700 شانه خریداری نمایند. برای بافت فرش های 700 شانه طرح 1200 شانه مانلی، از نخ های مرغوب آکریلیک استفاده شده است. این فرش 6 متری ارزان زیبایی و نمایی جذابی دارند و از دوام بالایی برخوردارند.

قیمت فرش ارزان قیمت کاشان

متراژ فرش

شانه فرشقیمت

6 متری

700 شانه

6.400.000 تومان

6 متری1200 شانه

7.000.000  تومان

فرش مانلی برای رعایت حال هموطنان عزیز و فروش فرش های با کمترین قیمت اقدام به حذف واسطه ها نموده است به همین دلیل شما می توانید فرش های مورد نظر خود را با قیمت درب کارخانه خریداری فرمایید. در ادامه لیست دو محصول فرش 700 و 1200 شانه را می توانید مشاهده نمایید.