قبل
بعدی

مزایای خرید مستقیم فرش از کارخانه

خرید بی واسطه همیشه یکی از نیاز های اصلی و اساسی مردم بوده است، بسیاری از مردم ساعت ها زمان خود را در نمایشگاه های شهر های بزرگ وکوچک صرف می کنند تا به فرش مدنظر خود برسند، بسیاری حتی بعد از پیدا کردن فرش با طرح دلخواه خود در انتخاب نهایی آن شک پیدا می کنند و به دلیل تفاوت قیمت های بسیار زیاد به دنبال خرید مستقیم از کارخانه فرش هستند. به همین دلیل، در ادامه علاوه بر قیمت مناسب به تشریح دیگر مزایای خرید مستقیم فرش همچنین خرید از کارخانه فرش می پردازیم، با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

به  خاطر داشته باشید که، وجود عنصر فرش در منزل، به دلیل اینکه فضای زیادی در خانه را پوشش می دهد تاثیر بسیار زیادی را در چیدمان خانه و زیبایی دارد. به همین دلیل انتخاب فرش ماشینی یکی از دغدغه های مهم خانم های خانه دار و نو عروس هایی است که به فکر خرید جهزیه هستند است.

هزینه های پایین تر

قطعا یکی از مهم ترین عوامل در خرید یک محصول، قیمت مناسب آن است. خرید مستقیم از کارخانه به این معنی است که برای خرید فرش دیگری نیازی به یک واسطه میان خریدار و فروشنده نیست و هزینه های مربوط به این مرحله به طور کامل حذف می شود. این صرفه جویی در هزینه ها سپس بین مشتری و کارخانه تقسیم می شود – و این یک معامله برد برای هر دو طرف می باشد!

ارتباط مستقیم با تولیدکننده و نقشه های جدید

یکی دیگر از امتیازات خرید مستقیم فرش  از کارخانه این است که شما می توانید جدیدترین نقشه های تولید شده را از کارخانه فرش خریداری نمایید.همچنین در هنگام خرید، یک نقطه تماس خاص با سازنده ایجاد می گردد که به شما پاسخگو است و مسئول توجه به شما حساب می آید. این خط ارتباط مستقیم مزایای بسیاری را به همراه دارد:

  • برای خرید با افراد کمتری درگیر هستید
  • موانع کمتری برای دریافت آخرین اطلاعات و راهنمایی از تولیدکننده فرش وجود خواهد داشت
  • خرید مستقیم به تولید کننده و مشتری اجازه می دهد تا یک رابطه طولانی مدت ایجاد کنند که برای هر دو طرف می تواند سودمند باشد.

تحویل سریع تر و به موقع فرش

در هنگام خرید از خرده فروشان اغلب باید منتظر بمانید تا فرش مورد نظر شما از کارخانه برسد تا آن را برای مشتری ارسال نمایند، اما در خرید مستقیم از کارخانه به دلیل حذف واسطه ها در هنگام فروش، شما می توانید به محض ثبت سفارش ،در صورت موجود بودن، فرش مورد نظر خود آن را خریداری نمایید یا اینکه فرش با طرح مورد نظر شما پس از ثبت سفارش برای بافت، وارد چرخه تولید می شود و در کمترین زمان ممکن تحویل میشود.

دریافت اطلاعات صحیح و دقیق

هنگام خرید مستقیم فرش از کارخانه، می توانید اطلاعات دست اولی در مورد نحوه نگهداری از فرش، مواد تشکیل دهنده و طرح و نقشه آن دریافت کنید. این منجر به ارائه خدمات بهتر به مشتری می شود و خریدار موقعیت مناسبی تری برای تصمیم گیری و خرید آگاهانه در اختیار دارد.

کارخانه فرش مانلی، با تولید محصولات با کیفیت فرش ماشینی،فرش های لوکس و مدرن و همچنین  فرش ارزان قیمت، با تراکم های 700 شانه، 1200 شانه همچنین فرش های جدید 1500 شانه همواره در جهت تولید محصولات با کیفیت و زیبا تلاش نموده و همیشه جلب نظر و سلیقه خریداران فرش ماشینی را هدف اصلی خود قرار داده است.

و در آخر جهت خرید فرش از کارخانه فرش مانلی شما می توانید، بوسیله ثبت سفارش در سایت یا در واتساپ و تلگرام فرش مورد نظر خود را با تخفیف تهیه نمایید یا با شماره 09134824741 تماس حاصل نموده و با همکاران بخش پشتیبانی در مورد خرید فرش خود مشاوره رایگان دریافت نمایید.