همان طور که مطلع هستید فروش فرش در بازار به دو صورت عمده فروشی و خرده فروش صورت می گیرد، و هر کدام از این روش های خرید مشتریان خاص خود را دارد. فرش مانلی، یکی از کارخانه های فرش کاشان است که با هدف اولیه تولید فرش های با کیفیت برای هموطنان تاسیس گردید و در مسیر خود، اقدام به تولید فرش های مرغوب با طرح های متنوع و فروش آن به صورت عمده نموده است.

مزیت بزرگی که فرش عمده دارد داشتن قیمت مناسب و خرید از سرچشمه تولید فرش یعنی کارخانه فرش کاشان است. در ادامه این توضیحات به توضیح بیشتر درباره مزیت ها و نحوه خرید عمده فرش ماشینی از فرش مانلی پرداختیم.

علت خرید فرش عمده

یکی از علت هایی که افراد و شرکت ها تصمیم به خرید عمده فرش می گیرند صرفه جویی در وقت و هزینه ای است که برای خرید صرف می نمایند. از اصلی ترین دلایلی که افراد به صورت عمده خرید فرش را انجام میدهند این است که قیمت فرش بسیار کمتر از قیمت نمایشگاهی آن است و به قیمت فروش از خود کارخانه برای مشتریان محاسبه می گردد.

مشتریان فرش عمده

از مهم ترین مشتریان خرید عمده فرش، تجار و بازرگانان هستند که از این راه به سود دست پیدا می کنند. از دیگر گروه هایی که اقدام به خرید عمده فرش می نمایند مدارس و ادارات هستند که برای مفروش کردن سالن های اجتماعات و نمازخانه های خود تمایل به خرید عمده داشته تا از این راه هزینه ای خود را کاهش دهند.

ادارات با خرید فرش به صورت عمده فروشی از کارخانه فرش کاشان، دست دلالان را از این حوزه کوتاه می نمایند و هزینه نهایی آنها برای خرید فرش به شدت نسبت به زمانی که از فروشگاه ها خرید می نمایند کاهش می یابد. مساجد کشور نیز از خریدارانی هستند که اقدام به خرید می نمایند.

صرفه جویی در هزینه ها با خرید عمده فرش

زمانی که شما قصد دارید فرش را به صورت عمده از کارخانه خریداری نمایید، می توانید اطمینان داشته باشید که فرش خریداری شده به قیمت درب کارخانه برای شما محاسبه می گردد ، همچنین مدت زمان تحویل محصول کاهش یافته و می توانید با آسودگی خیال، فرش مورد نظرتان را با هر تعداد که مورد نیازتان است و با طرح دلخواه سفارش بدهید و دیگر نگران عدم موجودی طرح خاص خود در فروشگاه نباشید و برای خرید آن انتظار نکشید.

شاید یکی از مواردی که کمتر در خرید عمده به آن توجه شده است کاهش هزینه حمل و نقل برای خریدار می باشد.

قیمت عمده فرش کاشان

قیمت عمده فروشی بسیار کمتر از زمانی است که شما به صورت جزیی اقدام به خرید می نمایید زیرا در تعیین قیمت نهایی مواردی چون هزینه حمل و نقل و سود فروشنده نهایی همچنین هزینه کارگر نیز محاسبه می گردد ولی در روش خرید به صورت عمده به دلیل حذف شدن هزینه حمل و نقل و فروشنده نهایی، کارخانه از دریافت سهم سود خود از فروش فرش چشم پوشی کرده و فرش را با قیمت تمام شده به فروش می رساند به همین علت شما اطمینان دارید که فرش را با بهترین و نازل ترین قیمت از کارخانه فرش کاشان خریداری کرده اید.