جدیدترین طرح و نقش ها

جدیدترین فرش های مانلی

مشاوره خرید فرش:

جدیدترین فرش

فرش برای خانه ما ایرانی ها همیشه یک نماد اصیل و زیبا تلقی شده است و همیشه ما به دنبال خرید جدیدترین فرش ها در بازار هستیم. در طول سالهای گذشته از سال 1401 تا 1402 و 1403 که امسال است مدل های مختلفی از فرش ها وارد بازار شده است و به فروش رسیده است و نوبت به مدل های جدید فرش دیگر رسیده است. در این صفحه ما در فرش مانلی سعی در معرفی فرش های جدید و انواع فرش مدل جدید در بازار فرش ایران هستیم. شما میتوانید به راحتی با کلیک روی هریک از طرح های جدید فرش اقدام به مشاهده، بررسی و خرید فرش از فروشگاه مانلی نمایید.

در صورتی که نیاز به مشاوره و پشتیبانی نیز داشتید میتوانید به راحتی با تماس با شماره پشتیبانی ما سوالات خود را درباره طرح های جدید فرش بپرسید.

طرح های جدید فرش 1403

فرش ها هرساله در اوایل سال یا گاهی در طول سال دچار تغییراتی میشوند و طرح هایی جدید به آنها اضافه میشود. طرح های اصلی فرش که اصولا همه فرشها از این مدل ها پیروی می کنند شامل مدل نقشه های زیر است:

  1. فرش ترنج
  2. فرش افشان
  3. فرش خشتی
  4. فرش مدرن
  5. فرش وینتیج

4 مدل فرش جدید طوسی و نقره ای

فرش های با رنگ طوسی و نقره ای به دلیل روشن بودن طرح و نقشه ای که دارند فضایی دلباز به خانه ها میدهند و با بسیاری از دکوراسیون ها قابل ست شدن را دارند:

فرش 1500 شانه کلکسیون پارادایس - کد DMI40

مشاوره خرید فرش:

مشاوره خرید جدیدترین فرش های طرح جدید از کارخانه فرش

فرش جدید طرح مدرن

فرش های طرح مدرن مدلی جدید از فرش های بازار است که چندسالی است به تازگی مورد استقبال جوانان و کسانی که طرح مدرن می پسندند شده است. فرش های طرح مدرن دیگر در چهارچوب فرش های سنتی و طرح های گذشته نیستند و طرح های کاملا جدید و خاص دارند. در زیر تعدادی از فرش طرح مدرن را میتوانید مشاهده کنید:

فرش جدید طرح ترنج

طرح ترنج یکی از پرطرفدار ترین فرش هایی است که در بازار بسیاری از مردم هنوز هم به فرش هایی با این طرح ها علاقمند هستند. فرش جدید طرح ترنج یا لچک به گونه ای طراحی شده است که در وسط آن ترنج فرش قرار می گیرد و بقیه طراحی فرش در حول محور ترنج فرش صورت می گیرد. در ادامه این بخش از توضیحات میتوانید فرش های طرح جدیدی که در این نقش فرش هستند را مشاهده نمایید:

فرش جدید طرح وینتیج

فرش طرح وینتیج نیز یکی دیگر از فرش های جدید بازار است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است بخصوص امسال در سال 1402 و حتی در سال 1401 نیز فرش طرح وینتیج مورد استقبال بسیاری قرار گرفته و این نیز به دلیل طرح جدید فرش است. در فرش جدید طرح وینتیج یا کهنه نما ما شاهد ترکیبی از فرش سنتی و فرش مدرن هستیم، در ادامه این توضیحات میتوانید تعدادی از فرش های طرح وینتیج فرش مانلی را مشاهده نمایید:

مشاوره خرید فرش:

مشاوره خرید جدیدترین فرش های طرح جدید از کارخانه فرش

فرش جدید طرح افشان

فرش های طرح افشان نیز یکی دیگر از نفش فرش هایی هستند که هرساله جدیدترین فرش هایی که وارد خط تولید شرکت های بافنده فرش میشوند حتما داخل خود طرح های افشان نیز دارند. فرش طرح افشان به صورتی طراحی شده است که گل های در کل فرش پخش شده اند و طرحی زیبا دارند. در ادامه این بخش از توضیحات میتوانید به مشاهده تعدادی از جدیدترین فرش های طرح افشان مانلی بپردازید:

جدیدترین تکنولوژی بافت فرش

شاید برایتان جالب باشد که بدانید فرش ها هر از چند سالی با استفاده از تکنولوژی جدیدی بافته میشوند. فرش های 700 شانه دیگر کمی گذشته اند و برای زمان های قدیمی تر هستند. پس از سالها فرش ها دچار جهش تکنولوژی بافت شدند و این باعث وارد شدن دستگاه ها و تکنولوژی بافت فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه و فرش مدرن و فرش وینتیج شده است. در این بخش از مقاله در فروشگاه فرش مانلی درباره تکنولوژی بافت جدیدترین فرش هایی که امروزه به بازار راه پیدا می کنند توضیح دادیم.

جدیدترین فرش های ریزبافت

فرش های ریزبافت در دو دسته فرش 1500 شانه و فرش 1200 شانه بافته و راهی بازار فرش میشوند. فرش های ریزبافت در واقع نوعی از فرش ها هستند که به آنها ریزبافت نیز می گویند و این باعث شده است که محبوب و پرطرفدار نیز بشوند. شما میتوانید از جدیدترین فرش های ریزبافت فرش مانلی در این صفحه دیدن کنید.

فرش های گل برجسته

فرش های گل برجسته نیز یکی دیگر از انواع جدیدترین فرش ها هستند که میتوانید در دسته بندی فرش 1500 شانه و فرش 1200 شانه فرش مانلی آنها را پیدا کنید. فرش گل برجسته در واقع طرحی بسیار زیبا و برجسته و سه بعدی گونه دارد. این فرش با استفاده از دستگاه های بافت فرش خاصی بافته می شود و همچنین در تولید آن از نخ های هایبالک نیز استفاده میشود.

جمع بندی

در این صفحه درباره جدیدترین طرح فرش ها، انواع فرش جدید ترنج، مدرن، وینتیج و افشان توضیح دادیم و در بخش بعدی درباره جدیدترین تکنولوژی بافت فرش های جدید بازار توضیح دادیم و درباره فرش ریزبافت و گل برجسته جدید توضیح دادیم. این صفحه همیشه بروز می باشد و قیمت های فرش فروشگاه فرش مانلی نیز بصورت بروز هستند و شما میتوانید به راحتی اقدام به خرید فرش طرح جدید مدنظر خود نمایید.

مشاوره خرید فرش:

مشاوره خرید جدیدترین فرش های طرح جدید از کارخانه فرش